Nie sądził, że jego Audi R8 V10 jest aż tak niskie. Boleśnie przytarł “brzuchem” o asfalt (wideo)

Samochody sportowe, z racji swojej konstrukcji, zawieszone są dużo niżej niż standardowe osobówki, a już na pewno dużo niżej niż SUV-y. Właściciele takich aut muszą się do tego przyzwyczaić i o tym pamiętać.

Poruszanie się po miejskich uliczkach może się okazać wyzwaniem. Warto zachować ostrożność, aby nie zniszczyć niektórych elementów swojego drogiego wozu.

Przesadził z “glebą” w Nissanie i cierpi. “Bez kolegów nie ma co wyjeżdżać na miasto” (wideo)

Nie udało się to niestety bohaterowi załączonego nagrania wideo. Szczęśliwy posiadacz żółtego Audi R8 doświadczył dźwięku, którego chyba nikt z nas nie chciałby usłyszeć.

Wydarzyło się to podczas próby pokonania uskoku na jezdni. Kąt okazał się być tak duży, że nie obyło się bez przytarcia podwoziem o asfalt. Mamy nadzieję, że do żadnego poważnego uszkodzenia nie doszło.

Mamy tu do czynienia z Audi R8 V10 Plus. Oznacza to, że za napęd odpowiada wolnossący silnik V10 o pojemności 5.2 litra, który generuje moc 610 koni mechanicznych.

Domowy podjazd pokonał Lamborghini. Aż “zawyła” gdy usłyszała pękający karbon (wideo)

Dzięki napędowi na wszystkie koła Quattro, samochód ten potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w 3,2 sekundy. Maksymalna prędkość deklarowana przez producenta do 330 km/h.