O nas

Jeśli trafiłeś na tę stronę, to z pewnością jesteś wielkim entuzjastą motoryzacji. Historia motofilm.pl sięga kwietnia 2008 roku, co czyni go jednym z najstarszych serwisów motoryzacyjnych w polskim internecie.

Sebastian Rydzewski, założyciel i redaktor naczelny motofilm.pl, jest przedsiębiorcą oraz dziennikarzem motoryzacyjnym telewizji TVN Turbo. Od 2017 roku związany z TVN Warner Bros. Discovery, współtworzy najstarszy polski program motoryzacyjny „Automaniak”. Odpowiada również za współpracę z koncernami motoryzacyjnymi oraz za programy telewizji TVN, w których wykorzystywane są samochody prasowe.

Sebastian Rydzewski (Cupra Ateca)
Sebastian Rydzewski (Cupra Ateca)

Autor ponad 13.000 publikacji na temat motoryzacji i właściciel jednego z największych polskich serwisów o samochodach, który według danych Gemius w sierpniu 2021 roku jest dziewiątą najpopularniejszą witryną o motoryzacji w Polsce.

Gemius - motoryzacja - sierpień 2021 r.
Gemius – motoryzacja – sierpień 2021 r.

Znajdziesz mnie na Instagramie, Facebooku, Twitterze oraz Youtube.

Jeśli chciałbyś reklamować się na motofilm.pl – skontaktuj się z nami:

e-mail: s.rydzewski@motofilm.pl

Oświadczenie dotyczące treści generowanych przez sztuczną inteligencję (AI): motofilm.pl nie publikuje żadnych treści wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Nasze artykuły są opracowywane i pisane wyłącznie przez Sebastiana Rydzewskiego oraz Łukasza Elszkowskiego.