O mnie

Cześć, jestem Sebastian Rydzewski!

Skoro tutaj trafiłeś, to tak jak ja musisz być wielkim fanem motoryzacji. Prowadzę motofilm.pl od kwietnia 2008 roku i od początku istnienia serwisu robię wszystko, aby moi czytelnicy byli najbardziej zorientowani w świecie samochodów.

Urodziłem się 30 sierpnia 1992 roku i wykształcenie zdobywałem na Uniwersytecie Gdańskim, obecnie jestem przedsiębiorcą oraz dziennikarzem motoryzacyjnym telewizji TVN Turbo, od 2017 roku związanym z TVN Warner Bros. Discovery. Współtworzę najstarszy program motoryzacyjny „Automaniak”. Odpowiadam również za współpracę z koncernami motoryzacyjnymi i programy telewizji TVN wykorzystujące samochody prasowe.

Sebastian Rydzewski (Cupra Ateca)
Sebastian Rydzewski (Cupra Ateca)

Napisałem ponad 13.000 publikacji na temat motoryzacji i prowadzę jeden z największych polskich serwisów o samochodach, który według danych Gemius w sierpniu 2021 roku jest dziewiątą najpopularniejszą witryną o motoryzacji w Polsce.

Gemius - motoryzacja - sierpień 2021 r.
Gemius – motoryzacja – sierpień 2021 r.

Nie jestem w stanie zliczyć samochodów, które przetestowałem, ale w ciągu roku bywa ich nawet 100! Są to wszystkie marki – dokładnie sprawdzam samochody różnego typu – tanie, praktyczne, terenowe, szybkie, luksusowe oraz elektryczne.

W 2010 roku zdobyłem pierwsze wyróżnienie w konkursie Webstarfestiwal w kategorii „Strona Roku 2010: Motoryzacja”, którego rozstrzygnięcie odbyło się 8 grudnia w Warszawie.

W 2011 roku realizowałem kampanię medialną dotyczącą ekonomicznej jazdy dla Ministerstwa Środowiska.

W działaniach na blogu aktywnie wspiera mnie Łukasz Elszkowski, który jest najlepszym fotografem motoryzacyjnym w kraju.

Znajdziesz mnie na Instagramie, Facebooku, Twitterze oraz Youtube.

Jeśli chciałbyś reklamować się na moim blogu – skontaktuj się ze mną na jeden z poniższych sposobów:

e-mail: s.rydzewski@motofilm.pl

tel. (+48) 511-397-280

Oświadczenie dotyczące treści generowanych przez sztuczną inteligencję (AI): motofilm.pl nie publikuje żadnych treści wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Nasze artykuły są opracowywane i pisane wyłącznie przez Sebastiana Rydzewskiego oraz Łukasza Elszkowskiego.