Chciał, żeby jego Volkswagen Caddy był bardziej “premium”. Przeszczepił mu cały front z Audi RS3

Mistrzowie blacharstwa i lakiernictwa specjalizują się w naprawach samochodów po kolizjach i wypadkach. Ich zadaniem jest przywrócenie pierwotnego wyglądu auta.

Są też jednak tacy „magicy”, którzy potrafią nieźle zaszaleć i dokonać pewnych modyfikacji. „Przeszczepianie” elementów z jednych modeli do drugich nie jest oczywiście takie proste.

Zawsze marzył o Audi, ale stać go tylko na Seata. Sam sobie zrobił auto, którego nie ma w ofercie

Przykładem tego typu modyfikacji jest auto, które zobaczysz na załączonym zdjęciu. Ktoś zapragnął mieć Volkswagena Caddy z przodem od usportowionego Audi.

Wybór padł na model RS3 8V, z którego zapożyczono zderzak, grill, lampy i fragment maski. Następnie całość polakierowano kolorem z palety Audi, aby wszystko wyglądało jeszcze lepiej.

Trzeba przyznać, że nie wygląda to najgorzej. Po dorzuceniu czarnych felg i lekkiemu obniżeniu zawieszenia prezentuje się to całkiem nieźle. Ciekawe, czy jakieś zmiany zaszły pod maską.

Kupił sobie BMW, ale zawsze marzył o Corvette. “Ze szwagrem zrobili co w ich mocy” (wideo)

Wszystko możliwe, gdyż widzieliśmy już Volkswagena Caddy z silnikiem 2.5 TFSI z Audi RS3. W dodatku, tamten motor był dość mocno zmodyfikowany, przez co dostawczak miał naprawdę kosmiczne osiągi.