Porsche Cayenne Platinum Edition oficjalnie. Gdy Twoim ulubionym kolorem jest czarny (wideo)

Tradycyjnie do oferty Porsche Cayenne dołącza wariant Platinum Edition. Wyróżnia się on bogatszym wyposażeniem oraz kilkoma akcentami stylistycznymi.

Wersja Platinum Edition dostępna będzie w wariantach Cayenne (340 KM), Cayenne S (440 KM) oraz Cayenne E-Hybrid (462 KM). Auto można zamówić w wersji standardowej i Coupe.

Porsche Cayenne Platinum Edition
Porsche Cayenne Platinum Edition

Porsche nas oszukało mówiąc, że Cayenne Turbo GT ma tylko 640 KM? Jest mocniejsze? (wideo)

Na zewnątrz rozpoznasz ją po satynowych elementach na kratkach przedniego zderzaka i 21-calowych felgach RS Spyder Design. Klient będzie mógł wybrać jeden z pięciu kolorów lakieru: Jet Black, Carrara White, Mahogany, Moonlight Blue i Crayon.

Wewnątrz panuje czerń, która jest rozświetlana szarymi pasami bezpieczeństwa i wstawkami ze szczotkowanego aluminium. Otwierając drzwi ujrzysz listwy z oznaczeniem wersji na progach wewnętrznych.

Na liście wyposażenia standardowego znajdziesz między innymi reflektory LED z systemem PDLS, panoramiczny dach, system audio BOSE, sportowe fotele regulowane w ośmiu płaszczyznach i przyciemniane szyby.

Porsche Cayenne Platinum Edition
Porsche Cayenne Platinum Edition

Twoi sąsiedzi nie polubią Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid. Hałas usłyszą każdego ranka (wideo)

Porsche Cayenne Platinum Edition możesz zamawiać już teraz odwiedzając swojego dilera. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów dopiero w maju. Nie mamy niestety jeszcze informacji na temat polskiego cennika.