Metalowy obraz na ścianę z Twoim własnym Porsche. Producent skasuje Cię za to 2 000 zł

Porsche postanowiło sprawić, że będziesz chciał podziwiać swój egzemplarz jeszcze częściej. Specjalny program VIN Art ma zapewnić większą więź z Twoim autem, oraz oczywiście pozwolić na dodatkowy zarobek producentowi.

Jeśli masz jeszcze trochę wolnego miejsca na ścianie w garażu lub w sypialni i nie masz pojęcia jaki obraz tam powiesić, teraz Porsche Ci w tym pomoże.

Porównali na torze dwa skrajne warianty Porsche 911 (992). Różnica w czasie zaskakuje (wideo)

Przygotuje specjalną grafikę, na której pokazany będzie dokładnie Twój egzemplarz Porsche. Wystarczy, że na specjalnej stronie wpiszesz VIN swojego auta.

Porsche plakaty
Porsche plakaty

Wtedy wystarczy wybrać jeden z kilku wzorów, odpowiedni rozmiar, i usiąść wygodnie w fotelu. Za jakiś czas zapuka do Twych drzwi kurier z przesyłką.

Obraz jest wykonywany na arkuszu metalu, co dodatkowo podkreśla ekskluzywność. Nie musisz być oczywiście klientem Porsche, wystarczy, że skonfigurujesz wymarzony egzemplarz w internecie i podasz kod konfiguracji. Zadziała to tak samo jak numer VIN.

Porsche 911 Carrera S
Porsche 911 Carrera S

Oczywiście tanio nie jest. Za największy rozmiar, czyli 90×60 centymetrów, będziesz musiał zapłacić około 2 000 złotych.

Porsche Taycan Turbo S robił co mógł. Nawet na mokrej nawierzchni nie miał szans z 911 (wideo)

Na początku niestety opcja ta jest dostępna tylko dla klientów z niemieckim adresem zamieszkania oraz dla aut nie starszych niż z 2016 roku. Warto może jednak zacząć zbierać pieniądze i być gotowym na rozpoczęcie tej usługi również u nas.