Kiedy nie chcesz za bardzo “błyszczeć” w swoim Bentleyu. Z pomocą nadchodzi Mulliner Blackline

Bentley chyba trochę pozazdrościł Rolls-Royce’owi, gdyż oddział Mulliner wprowadził do oferty opcję Blackline. Jeśli klient nie przepada za chromem, to może uzyskać podobny efekt jak w Rollsie Black Badge.

W skrócie, wszystkie świecące elementy, za jednym kliknięciem ptaszka w konfiguratorze, stają się czarne. W niektórych kombinacjach kolorystycznych może się to okazać bardzo efektowne.

Bentley Continental GT Mulliner Blackline
Bentley Continental GT Mulliner Blackline felga

Rolls-Royce Ghost Black Badge (2022) oficjalnie. Kiedy nie przepadasz za chromem (wideo)

Opcja ta dostępna będzie dla modeli Continental GT oraz Continental GT Convertible. Niezależnie od wybranej opcji napędowej. Tutaj, pakiet ten nie zwiększa mocy, tak jak ma to miejsce w Rolls-Royce.

Decydując się na opcję Blackline, Twój Bentley wyjedzie z salonu na 22-calowych, oczywiście czarnych, felgach. Całą karoserię rozjaśniają tylko emblematy producenta, które pozostają chromowane.

Bentley Continental GT Mulliner Blackline
Bentley Continental GT Mulliner Blackline tył

Jasnym elementem są też części kratek grilla i bocznych wlotów. Pozostawienie ich srebrnych w świetny sposób podkreśla trójwymiarowość tego wzoru.

To najbardziej luksusowy Bentley Flying Spur jakiego stworzyli. Mulliner debiutuje w Monterey

Jeśli chodzi o kolor lakieru oraz specyfikację wnętrza, tutaj nie ma ograniczeń. Odwiedzając dział Mulliner jedynym limitem jest stan Twojego konta.