Merc był słabszy, ale poradził sobie z Audi RS Q8. Nic nie dała nawet pomoc od Hummera (wideo)

Jesteśmy niemalże pewni, że czynność tą wykonywałeś po raz ostatni w czasach szkolnych. Przeciąganie liny to częste zajęcie na zawodach sportowych czy na lekcjach wychowania fizycznego.

Jeśli jakimś cudem nie wiesz o czym mowa, szybko wyjaśniamy. Dwie osoby, lub dwie grupy ludzi chwytają za dwa końce sznura i wygrywają ci, którzy zdołają przeciągnąć przeciwników na swoją stronę.

900-konny kiosk ruchu próbuje mierzyć się z tuningowanym Audi RSQ8-R od ABT (wideo)

Od czasu do czau w sieci pojawiają się nagrania, w których w tej konkurencji biorą udział samochody. Właśnie taki film mamy dzisiaj dla Ciebie. Z wykorzystaniem bardzo ciekawych aut.

Autorzy nagrania mieli do dyspozycji Audi RSQ8-R od ABTa oraz Mercedesa G63 AMG 6×6. Pierwszy samochód napędzany jest 4.0 litrowym V8 o mocy 740 koni mechanicznych, drugi natomiast 5.5 litrowym V8 o mocy 544 koni mechanicznych.

Na świecie będzie tylko 125 takich Audi RSQ8-R ABT. Już dwa powstały w Polsce (wideo)

Oprócz przeciągania liny oba samochody zestawiono ze sobą w krótkiej próbie wyścigu równoległego. Najciekawszy jest jednak chyba moment, w którym do drużyny Audi dołączył Hummer H2. Czy Mercedes poradził sobie z dwójką zawodników? Zachęcamy do obejrzenia.