Skoda wyceniła nową Fabię w Polsce. Ceny startują od 59 100 zł za samochód z klimatyzacją

Na początku maja Skoda zaprezentowała nam nową generację modelu Fabia. Miejski samochód urósł oraz zyskał mnóstwo nowoczesnych technologii. Dzisiaj możemy Ci zaprezentować ceny, które znajdziesz u polskich dealerów.

Auto będzie w naszym kraju dostępne w trzech wersjach wyposażenia: Active, Ambition oraz Style. Już w podstawowej Active na liście wyposażenia standardowego znajdziesz między innymi: asystenta pasa ruchu, manualną klimatyzację, reflektory przednie wykonane w technologii LED, czy Front Assist.

2022 Skoda Fabia wersje wyposażenia
2022 Skoda Fabia wersje wyposażenia

Oto zupełnie nowa Skoda Fabia 2021 pojemna jak VW Golf. Nie uświadczysz w niej diesla

Do dyspozycji klientów oddano 3 jednostki napędowe, wszystkie o pojemności 1.0 litra. Najsłabszą z nich jest wolnossące 1.0 MPI o mocy 80 koni mechanicznych, dostępny tylko z 5-biegowym manualem. Za taki samochód zapłacisz co najmniej 59 100 złotych.

Pozostałe jednostki to turbodoładowane TSI o mocy 95 lub 110 koni mechanicznych. Ta mocniejsza odmiana może być zestawiona z 7-biegowym automatem DSG. 110-konna Fabia z taką skrzynią biegów to koszt minimum 72 650 złotych. Otrzymujemy wtedy auto w wersji wyposażenia Ambition. Dopłata do najwyższej odmiany Style to 7 000 złotych.

2022 Skoda Fabia cennik
2022 Skoda Fabia cennik

Nowa Skoda Fabia w kolejnych wersjach. Czy warianty Scout i RS trafią do oferty?

Skoda proponuje atrakcyjne oferty kredytowe oraz leasingowe. Jeśli zdecydujesz się oddać swoje używane auto w rozliczeniu, otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 1 500 złotych. Pełny cennik oraz możliwość skonfigurowania wymarzonego egzemplarza znajdziesz na polskiej stronie producenta.