Spojrzał przez płot na lotnisku. Znalazł 13 supersamochodów zapakowanych w worki foliowe. To kolekcja warta 220 mln zł

Gdy postanawiamy się przeprowadzić w dość odległe miejsce, transport lotniczy to najszybszy sposób na przeniesienie całego swojego majątku. Może nie najtaniej, ale najwygodniej przewieziesz tak kolekcję samochodów.

Jeden ze spotterów wybrał się na lotnisko w Los Angeles, gdyż usłyszał, że można tam zobaczyć imponującą liczbę supersamochodów. Auta te miały stać tuż przy płocie.

Plotki okazały się być prawdą. Gdy udał się we wskazane miejsce, jego oczom ukazało się aż 13 bardzo rzadkich samochodów, których łączna wartość wynosi około 220 000 000 złotych.

Nie jest oficjalnie wiadomo kto i dlaczego je tam postawił. Auta są przygotowane do transportu lotniczego, więc bardzo możliwe, że ktoś postanowił się przeprowadzić i teraz stara się przenieść cały swój majątek.

kolekcja na lotnisku
kolekcja na lotnisku

Wśród pokrytych folią samochodów możesz zobaczyć bardzo rzadkiego McLarena Sabre. Brytyjczycy zbudowali tylko 15 egzemplarzy tego modelu i każdy z nich kosztował ponad 13 000 000 złotych.

Oprócz tego mamy dwie sztuki Koenigsegga Regera i jedną Agerę RS. Jest też McLaren Speedtail, Porsche 918 Spyder, Ferrari LaFerrari, 1 z 77 sztuk Astona Martina One-77 i Ford GT.

To jeszcze nie koniec, gdyż w foliowy worek zapakowano również Porsche 911 od Gunther Werks, Pagani Huayrę BC, Lamborghini Centenario oraz Bugatti Chirona. Sami nie wiedzielibyśmy, które kluczyki wybrać jako pierwsze w kolejności.

Pracownicy największych lotnisk dość często mają do czynienia z tego typu transportami. Samochody wjeżdżające na pokład samolotu muszą być specjalnie przygotowane. Jednym z wymogów jest praktycznie pusty bak paliwa.