Mówią, że te auta nie nadają się do jazdy w terenie. On pojechał do lasu sportowym SUV-em za 2 mln zł (wideo)

Bardzo liczna część Polaków, którzy decydują się na zakup nowego samochodu, rozgląda się za autem z nadwoziem SUV. Wiele osób nie potrafi zrozumieć fenomenu tych pojazdów.

SUV-y stały się bardzo modne i każdy chce takiego mieć w swoim garażu. Producenci doskonale znają potrzeby klientów i co chwilę prezentują nowe modele.

Po Wam te SUV-y?

Naszym zdaniem, zdecydowanie lepszym wyborem na rodzinne auto jest samochód typu kombi. Zazwyczaj prowadzi się on dużo lepiej, oferuje niższe spalanie, lepszą cenę i dokładnie taką samą przestrzeń wewnątrz.

Jeśli komuś naprawdę konieczny jest większy prześwit i napęd na cztery koła – takie warianty, jak chociażby Audi Allroad czy Volvo Cross Country spiszą się doskonale. SUV-y nie są nam w ogóle potrzebne.

Polak wsiadł do Lamborghini Urusa za 2 mln zł i się załamał. “Dla mnie to szczyt żenady” (wideo)

Autor załączonych nagrań wideo ma w swojej kolekcji jednego z najszybszych SUV-ów na świecie. Wybór padł na Lamborghini Urusa, czyli auto z 650-konnym silnikiem V8 o pojemności 4.0 litrów.

Zdecydowana większość użytkowników tych aut nawet nie myśli o zjechaniu nim z asfaltu. Właściciel tego egzemplarza ma jednak inne zdanie i nie boi się uszkodzeń. Bez problemu wjeżdża włoskim SUV-em do lasu.

Lamborghini bardzo się cieszy z popularności modelu Urus. SUV jest najchętniej kupowanym modelem w historii tej włoskiej marki. Sprzedano go już więcej, niż wszystkich innych modeli od początku istnienia Lamborghini.

SUV-y zbawieniem dla producentów

SUV-y często są dla producentów ostatnią deską ratunku i pozwalają na spore zarobki. Doskonałym przykładem jest Porsche, gdzie bez modelu Cayenne najprawdopodobniej marka ta już by nie istniała.

Polacy nie odpuszczą zakupu tego crossovera. KIA jest lepsza nawet od SUV-a Lamborghini

Dzisiaj SUV-y możemy znaleźć w ofercie producentów na praktycznie każdym poziomie. Od Dacii, poprzez Mercedesa, aż po Rolls-Royce’a czy Ferrari. Choć ci ostatni uparcie sugerują, że Purosangue nie jest SUV-em, tylko 4-drzwiowym supersamochodem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez JOEL BEUKERS🏆 (@joelbeukers)