Znamy już kolejny wariant Porsche 911. Nagranie wyciekło do sieci jeszcze przed premierą (wideo)

Porsche nie brakuje pomysłów na kolejne odmiany modelu 911. Być może nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale aktualnie w ofercie mamy dostępne aż 25 wariantów.

Już wkrótce dołączy do nich następna wersja, oznaczona literkami ST. Do sieci wyciekło właśnie pierwsze nagranie ukazujące auto w całej okazałości.

Pojechał na hamownię sprawdzić ile mocy ma jego nowe Porsche. “GT3 RS dało czadu” (wideo)

Porsche 911 ST najprawdopodobniej będzie tym samym dla 911 GT3 RS, czym wersja Touring jest dla 911 GT3. Znajdziemy więc tam „hardkorowe” rozwiązania, bez krzykliwych spojlerów na karoserii.

Jak widać na jednym z ujęć, auto dostępne będzie z manualną skrzynią biegów. Szczegółów jeszcze nie znamy, ale zgadujemy, że za napęd odpowiada tam 525-konna wersja 4.0 litrowego boksera.

Skoro nagranie wyciekło już do sieci, najprawdopodobniej premiera nastąpi w ciągu najbliższych dni, a może nawet i godzin. Wystarczy jeszcze na chwilę uzbroić się w cierpliwość.

Porsche 911 GT3 Touring w manualu i kręte drogi w górach. “Mam ciarki jak to oglądam” (wideo)

Bardzo możliwe, że Porsche mocno ograniczy produkcję 911 ST i zapewne nie będzie to auto tanie. Wystarczy spojrzeć na cenę 911 GT3 RS, która w polskich salonach startuje od 1 331 000 złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CocheSpias (@cochespias1)