Te Dodge nie mają lekkiego życia. “Używkę lepiej dobrze sprawdzić przed zakupem” (wideo)

Są takie samochody, których zakup w stanie używanym jest bardzo ryzykowny. Nigdy nie mamy pewności jak dane auto było użytkowane w przeszłości, ale w przypadku pewnych modeli szansa na trafienie „miny” jest większa.

Jednym z przykładów jest wóz, który możesz zobaczyć na załączonym nagraniu wideo. Zauważysz też tam sposób, w jaki niestety dość często użytkowane jest to auto.

Okazyjnie kupił używane RS6 i skoczył na miasto. “Audi rozpadło się jeszcze przed startem” (wideo)

Bohaterem filmu jest Dodge Charger generacji LD po faceliftingu. To bardzo atrakcyjnie wyglądający amerykański sedan, który w niektórych odmianach oferuje naprawdę sporo mocy.

Najsłabsza wersja napędzana jest 6-cylindrowym silnikiem generującym 296 koni mechanicznych. Po drugiej stronie oferty stoi natomiast wariant zapewniający kierowcy moc aż 808 koni mechanicznych, z doładowanego kompresorem V8.

Samochody te są stosunkowo tanie w zakupie, więc często trafiają w ręce młodych kierowców. Brak doświadczenia i ciągła ochota na popisywanie się przed znajomymi sprawiają, że auta te nie mają lekkiego życia.

Był pewny, że jego Audi RS6 jest nie do zdarcia. “Ten dźwięk oznacza bilet na PKP” (wideo)

Przykład takiego zachowania zobaczysz na nagraniu. Płyn chłodniczy nie wytrzymał wybryków właściciela i po prostu wylewa się ze zbiorniczka na zewnątrz.