Jeszcze nie ochłonął po odbiorze Porsche 911 GT3 RS z salonu. “Nie potrafi się skupić” (wideo)

Jazda po mieście wymaga od kierowcy pełnego skupienia i uwagi. Oprócz nas, na drogach pojawia się mnóstwo innych uczestników ruchu, niekoniecznie w samochodach.

Mamy do czynienia z pieszymi, rowerzystami, użytkownikami hulajnóg elektrycznych, czy skuterów. Tego ostatniego nie zauważył niestety bohater załączonego nagrania wideo.

BMW X5 potrącił gościa na skuterze. Kierowcy próbowali zablokować mu drogę ucieczki (wideo)

Mężczyzna najwidoczniej jeszcze nie do końca ochłonął po odbiorze z salonu nowego Porsche 911 GT3 RS. Ta „drogowa wyścigówka” robi na ulicy kosmiczne wrażenie, szczególnie za sprawą ogromnego spojlera.

Kierowca trochę się jednak pogubił i postanowił zawrócić na jednej z miejskich ulic. Nie zauważył niestety, że właśnie wyprzedza go gość na skuterze.

Doszło do delikatnego kontaktu, który na szczęście nie wyprowadził z równowagi miłośnika jednośladów. Z pewnością na nowiutkim Porsche pozostał jednak po tym spotkaniu jakiś ślad.

Porsche 911 GT3 RS napędzane jest poprzez 4.0 litrowego boksera o mocy 525 koni mechanicznych. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje w tym przypadku 3,2 sekundy, a prędkość maksymalna to 296 km/h.

Policjanci nie wierzyli w to, co widzą na ekranie. “Gość pędził na hulajnodze 118 km/h” (wideo)

Wybierając się do polskiego salonu tej marki, z zamiarem zakupu takiego modelu, usłyszysz kwotę 1 331 000 złotych. Da się ją oczywiście bardzo szybko podnieść, dokupując chociażby pakiet Weissach za 208 576 złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robin Schubert (@kokomelonen)