Oto Fiat Panda 4×40° Limited Edition. Tylko 1983 sztuki i musisz się natrudzić, żeby jedną kupić

Fiat Panda to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych włoskich samochodów. Pierwsza jego generacja, szczególnie z napędem 4×4, zyskała spore grono fanów. Niejednokrotnie w sieci mogliśmy oglądać nagrania z udziałem Pandy 4×4. To niepozornie wyglądające autko radziło sobie na nich genialnie w trudnych warunkach.

Fiat Panda 4x40
Fiat Panda 4×40

Fiat postanowił uczcić 40-te urodziny właśnie tej odmiany modelu. Panda 4×4 po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 1983 roku. Z tej okazji, do oferty wprowadzono limitowaną edycję współczesnego jej wcielenia.

Sprzedanych zostanie tylko 1983 egzemplarzy nowego Fiata Pandy 4×40° Limited Edition. Niestety, polscy fani Fiata muszą się udać do Niemiec, Włoch, Francji lub Szwajcarii. Bo tylko na tych rynkach pojawi się ta wersja.

Fiat Panda 4x40
Fiat Panda 4×40

Z zewnątrz rozpoznasz to auto po 15-calowych felgach, lakierze o nazwie Ivory, plastikowych nakładkach na lusterka i stosownych oznaczeniach wersji. Logotypy pojawiają się oczywiście również wewnątrz auta, nawet na fotelach.

Fiat Panda 4×40° Limited Edition jest nieźle wyposażony. W standardzie posiada automatyczną klimatyzację, czujnik deszczu, czujniki parkowania z tyłu oraz elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka.

Fiat Panda 4x40
Fiat Panda 4×40
Fiat Panda 4x40
Fiat Panda 4×40

Oprócz tego, jest 7-calowy ekran systemu inforozrywki, który obsługuje funkcje Apple CarPlay oraz Android Auto. Kierownica i dźwignia zmiany biegów obszyte są skórą, a fotele posiadają funkcję grzania.