Właściciel Audi RS7 przerażony na ringu. “Nie wiedziałem, że da się jechać tak szybko” (wideo)

Wybierając się własnym samochodem na tor wyścigowy warto dogadać się z jednym z lokalnych profesjonalnych kierowców. Nawet jeśli wydaje się nam, że potrafimy jeździć, taka osoba zazwyczaj pokaże, że się myliliśmy.

Jeśli masz odwagę oddać kluczyki takiemu kierowcy, dowiesz się ile tak naprawdę da się wycisnąć z Twojego auta. Załączone nagranie wideo jest jednym z przykładów.

Właściciel Audi RS7 C8 poprosił popularnego w mediach społecznościowych kierowcę z jednej z wypożyczalni w okolicy Nurburgringu. Ten zabrał go na szybkie kółko po 20-kilometrowym torze.

To BMW M2 jest mocniejsze niż M5 CS. “Nagranie pokazuje, jak niebezpieczny jest Nurburgring” (wideo)

Pod maską tego modelu pracuje podwójnie turbodoładowany silnik V8 o pojemności 4.0 litrów. Generuje on 600 koni mechanicznych oraz 800 niutonometrów momentu obrotowego.

Całkiem niedawno Audi zaprezentowało też wariant Performance. Mamy tam nieco więcej mocy, bo 630 koni mechanicznych, mniej masy i lepsze wyposażenie w standardzie.

Właściciel Audi RS7 siedzący na fotelu pasażera momentami był przerażony. Nie miał pojęcia, że jego autem da się tak szybko pojechać. Niestety, skrzynia biegów czasami odmawiała posłuszeństwa, co wkrótce zostanie zgłoszone do serwisu.