Po elektrycznym SUV-ie pora na sedana. Ford “po cichu” zapowiedział nowy wariant Mustanga?

Emocje po premierze kolejnej generacji Forda Mustanga jeszcze nie zdążyły opaść. Fani marki są zachwyceni wyglądem nowego muscle cara, ale nie tylko.

Cieszy również fakt, że pod maską pozostało wolnossące 5.0 V8, które nadal można zamówić z manualną skrzynią biegów. Takie wywołują wielki uśmiech na twarzy.

Oto nowy Ford Mustang (2022). W środku wielkie ekrany, a pod maską wolnossące 5.0 V8 (wideo)

Przy okazji premiery Mustanga S650, oprócz oficjalnych zdjęć prezentujących nowy model, Ford zaprezentował nam coś jeszcze. To oficjalne szkice od projektanta Christophera Stevensa.

Ford Mustang Sedan
Ford Mustang Sedan

Wśród rysunków jest jeden, bardzo interesujący. Przedstawia on Forda Mustanga w 4-drzwiowej wersji sedan. Czyżby producent miał plan na wprowadzenie czegoś takiego do oferty?

Jeden z grafików komputerowych postanowił pójść o jeszcze jeden krok dalej. Na bazie najbardziej sportowej odmiany Dark Horse przygotował wizję Mustanga w rodzinnym wariancie kombi.

Ktoś zapomniał o tym 55-letnim Mustangu. Po “umyciu” Ford otrzymał nowe życie (wideo)

Skoro legendarna nazwa „Mustang” widnieje już nawet przy elektrycznym SUV-ie, to dlaczego nie można jej wykorzystać w tego typu samochodach? Z pewnością byłyby to ciekawe propozycje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jim (@jlord8)