Ktoś zapomniał o tym 55-letnim Mustangu. Po “umyciu” Ford otrzymał nowe życie (wideo)

Kto z nas nie lubi jeździć czystym samochodem? Wiele osób bardzo mocno dba o powłokę lakierniczą swoich aut, ale są też niestety tacy, którzy używają pojazdu jako narzędzia i nie bardzo ich to obchodzi.

Są też przypadki, w których właściciele przez bardzo długi czas nie jeżdżą swoimi zabawkami. Stoją one zapomniane w garażach czy stodołach.

Są tylko dwa takie Porsche 911 na świecie. To jego pierwsza wizyta na myjni od 10 lat (wideo)

Po pewnym czasie przychodzi jednak moment, w którym trzeba je wyciągnąć. Należy wtedy być przygotowanym na naprawdę grubą warstwę kurzu i opłakany stan karoserii.

Na szczęście jest na rynku mnóstwo firm, które chętnie zajmą się odświeżeniem takiego auta. Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć proces mycia po wielu latach Forda Mustanga.

To egzemplarz z 1967 roku, który stał bez ruchu przez ponad 5 lat. Efekt wszystkich zabiegów robi wrażenie. Spod warstwy kurzu wyłonił się na wierzch piękny zielony lakier.

To Porsche 928 przez 15 lat nie widziało myjni. Gość odkupił je po pół roku negocjacji (wideo)

Ten Ford Mustang ucieszy jeszcze niejednego kierowcę, dając mu wielką frajdę z jazdy. Legendarny muscle car z 8-cylindrowym silnikiem pod maską to prawdziwa perełka.