Manhart wycisnął z Audi RS3 dodatkowe 100 KM. Teraz już na pewno nikt mu nie podskoczy

400 koni mechanicznych oraz 500 niutonometrów pracujących pod maską nowego Audi RS3 czyni prawdziwe cuda. 2.5 litrowy silnik R5 z turbodoładowaniem wykazuje się naprawdę niezłym potencjałem.

Według danych udostępnionych przez producenta RS3 powinno przyspieszać od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy. Niejednokrotnie już widzieliśmy dowody, że w rzeczywistości jest dużo lepiej.

Audi RS3 500 Manhart
Audi RS3 500 Manhart

Pojechał nowym Audi RS3 na hamownię. Można się było spodziewać takiego wyniku (wideo)

To jednak nie powstrzymało tunerów przed dalszym zwiększaniem potencjału tego auta. Manhart właśnie ogłosił wprowadzenie swojego pakietu RS3 500.

Już sama nazwa wskazuje moc silnika, z jaką będziesz miał do czynienia po jego zainstalowaniu. Nie znamy natomiast osiągów, którymi może się pochwalić tak zmodyfikowane RS3.

Audi RS3 500 Manhart
Audi RS3 500 Manhart

Tuner oferuje również nowe felgi w rozmiarze 20 cali i obniżone zawieszenie. Jest też układ wydechowy wykonany ze stali nierdzewnej, wyposażony w klapy zmieniające jego charakterystykę.

Nowe Audi RS3 znowu to zrobiło. Właściciele Audi RS6 C8 nie będą zachwyceni (wideo)

Nie brakuje oczywiście typowych dla Manharta złotych akcentów na karoserii. Nie będzie również problemu z wprowadzeniem jakichkolwiek zmian we wnętrzu Audi RS3. Wszystko zależy od wymogów i zasobności portfela klienta.