Oddał Veyrona do Mansory, więc sprzedaje seryjne felgi. Podpasują do Mercedesa Sprintera

Tego typu ogłoszenia pojawiają się w sieci naprawdę rzadko. Firma Genuine Wheel właśnie wystawiła na sprzedaż, na jednym z popularnych serwisów aukcyjnych, komplet felg od Bugatti Veyrona.

Są to obręcze, które zdjęto kilka lat temu z nowego egzemplarza tego modelu. Właściciel zdecydował się na konwersję swojego Bugatti u Mansory, stąd decyzja o sprzedaży felg włoskiej produkcji firmy OZ Wheels.

Bugatti Veyron felgi
Bugatti Veyron felgi fot. Genuine Wheel

Wymiana oleju w Bugatti kosztuje 80 tys. zł. Ten gość nie chciał płacić, zrobił to sam (wideo)

Wystawiono je za 27 500 dolarów, czyli niecałe 120 000 złotych. Mierzą 20 cali średnicy i 10 cali szerokości. Rozstaw śrub to 5×130, więc mogą pasować do Twojego Audi Q7, Volkswagena Touarega, wielu modeli Porsche, a nawet do Mercedesa Sprintera.

Koszt nowych opon, w rozmiarze 265/35 R20 to około 130 000 złotych. Ze względu na potencjał silnika są one przyklejane do obręczy. To skutkuje tym, że co 4 wymiany opon należy kupić zupełnie nowe felgi. Nowe kosztują 190 000 złotych.

Bugatti Veyron felgi
Bugatti Veyron felgi fot. Genuine Wheel

Wystawił na sprzedaż Bugatti Veyrona. Serwis twierdzi, że jazda nim nie jest bezpieczna (wideo)

Przypominamy, że za napęd Bugatti Veyrona odpowiada 8.0 litrowy silnik W16. W zależności od wersji generuje on od 1001 do 1200 koni mechanicznych, dzięki czemu auto było w stanie przekroczyć barierę 400 km/h.