Grad był bezlitosny dla jego Audi RS6. Nie zdążył go schować, mógł tylko patrzeć (wideo)

Kiedy nie posiadasz garażu, w którym mógłbyś przechowywać swoje wymarzone auto, musisz się liczyć z pewnymi konsekwencjami. Szczególnie niebezpieczne mogą być niektóre warunki pogodowe.

Najmniej przyjemną opcją są opady gradu. Lodowe kule spadające z nieba są w stanie wyrządzić niemałe szkody na karoserii Twojego auta.

Boleśnie przekonał się o tym właściciel 605-konnego Audi RS6 C7 Performance. Mógł tylko bezradnie patrzeć jak w jego sportowe kombi uderzają spadające z nieba 'pociski’.

Rimac Nevera pobił rekord prędkości na wstecznym biegu. Pojechał szybciej, niż Audi RS6 do przodu

Najprawdopodobniej, gdy pogoda się uspokoi, trzeba będzie zgłosić się po pomoc do zakładu, który zajmuje się wyciąganiem wgnieceń. Karoserię uda się uratować, ale z pewnością nie będzie to tania impreza.

Mamy nadzieję, że obyło się bez pęknięć szyb. Opady gradu potrafią narobić również takich szkód. Niestety, czasami pozostaje nam tylko patrzeć na powstające uszkodzenia.

Jednym ze sposobów na ratunek mogłoby być chociażby nałożenie szybko na auto dużego koca. Niewielu w tym momencie wpada na tak prosty pomysł.