Jeszcze się nie pojawił na rynku, a tunerzy już projektują nowe lampy do Land Rovera (wideo)

Premiera nowej generacji Range Rovera, która odbyła się kilka dni temu, pokazała nam zupełnie nowy model z jeszcze większym plecakiem technologii i luksusu.

Jedynym kontrowersyjnym elementem stylistycznym, na którego może narzekać część fanów brytyjskiej marki, jest czarny pas tylnych świateł na klapie bagażnika.

Oto nowy król. Range Rover (2022) oficjalnie. V8 z BMW i redukcja szumów w zagłówkach (wideo)

Nam osobiście się on bardzo podoba i uważamy, że na żywo będzie robił świetne wrażenie. Są jednak firmy, które już ostrzą zęby i zamierzają na tym zarobić. W jaki sposób?

A no projektując zastępcze elementy oświetlenia, na które kilku klientów Land Rovera z pewnością się pokusi. Brytyjska firma Glohh zaprezentowała swój pierwszy projekt.

Opiera się on na technologii OLED, która pozwala na wybór kilku wzorów wyświetlanych kształtów. Podobnie jak w nowych Audi. Niestety, nie znamy jeszcze ceny takiej modyfikacji, ale z pewnością nie będzie tanio.

Nowy Range Rover wyceniony. Bariera miliona złotych pęknie bez problemu. Start od 613 600 zł

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć możliwości oświetlenia marki Glohh na przykładzie tegorocznego Range Rovera Sport SVR. Wygląda to bardzo efektownie.