Tak może wyglądać Toyota GR Supra po liftingu. Były projektant jest nią zachwycony (wideo)

Jedną z najpotężniejszych gier komputerowych, która wywołuje najwięcej emocji, z pewnością jest seria Grand Theft Auto. Od 2013 roku gracze na całym świecie mogą biegać po Los Santos w piątej jej części.

Na GTA 6 musimy jeszcze poczekać podobno nawet około dwóch lat, ale nie oznacza to, że o aktualnie dostępnej, piątej części serii już zapomniano.

Tak według niego miał wyglądać nowy Countach. Zamiast tylnych lamp wstawił wydech (wideo)

Bez przerwy toczy się zaciekła gra w wersji on-line, do której producent co chwilę wypuszcza nowe dodatki. Jednym z nich była aktualizacja wprowadzająca do świata gry bardziej rozbudowany tuning aut, oraz kilka nowych modeli samochodów.

Oczywiście, ich projekty były inspirowane prawdziwymi samochodami. Przyjrzał im się Frank Stephenson, czyli emerytowany designer, odpowiedzialny między innymi za wygląd McLarena P1, MINI Coopera, Fiata 500 czy Ferrari F430.

Nie obyło się bez krytyki w stronę twórców gry, ale pojawiła się również pozytywna opinia. Dotyczyła ona modelu wzorowanego na Toyocie GR Supra.

Dobrze, że już tam nie pracuje. Ale im pocisnął! Były projektant BMW ocenił Serię 2 G42 (wideo)

Frank Stephenson uważa, że wariant wirtualny, nazwany Dinka Jester RR, to poprawiony projekt samochodu, z którym mamy do czynienia w rzeczywistości. Widzi tam sporo lepszych pomysłów niż w prawdziwej Toyocie.