Citroen C3 Aircross 2020: specjalna wersja „Rip Curl” na bazie wersji Shine

Jeśli jesteś fanem wszelkiego rodzaju sportów i przygód to być może zainteresuje Cię najnowsza propozycja od Citroena. Francuzi twierdzą, że model Citroen C3 Aircross 2020 „Rip Curl” skierowany jest dokładnie do takiej grupy klientów.

W rzeczywistości C3 Aircross „Rip Curl” to model oparty na wersji Shine, który może być pomalowany kolorem Platinum Grey, Cumulus Grey, Perla Nera Black lub Natural White. Do tego producent oferuje błyszczące relingi dachowe, 16-calowe koła Matrix Black oraz liczne akcenty w kolorze Anodised Ochre Color. Nie brakuje również emblematów edycji Rip Curl, przyciemnionych szyb i szarej tapicerki wewnątrz z tkaniny Terpa z białymi przeszyciami.

> Czy powstanie nowy Citroen C5?

Citroen C3 2020 Rip Curl
Citroen C3 2020 Rip Curl

Citroen C3 Aircross 2020 Rip Curl – wyposażenie

W skład wyposażenia specjalnej wersji Citroena C3 Aircross Rip Curl wchodzi m.in. 7-calowy system informacyjno-rozrywkowy z nawigacją satelitarną TomTom, funkcją rozpoznawania głosu, możliwością sparowania ze smartfonem za pomocą Apple CarPlay lub Anroid Auto oraz automatyczna klimatyzacja, przyciemniane lusterko wsteczne i pakiet City (elektryczne szyby, podgrzewane i elektrycznie składane lusterka, przesuwana tylna kanapa i asystent parkowania).

> Ile kosztuje nowy Citroen C3 w Polsce?

Citroen C3 2020 Rip Curl
Citroen C3 2020 Rip Curl

We Francji zainteresowani Citroenem C3 Aircross 2020 Rip Curl będą mogli składać zamówienia od 1 czerwca 2020 roku.

Citroen C3 2020 Rip Curl
Citroen C3 2020 Rip Curl

Rip Curl – co to jest?

Firma Rip Curl znana jest na rynku z produkcji i sprzedaży odzieży sportowej oraz sprzętu sportowego.