Ford przekonuje, że Mustang Mach-E oraz inne elektryczne samochody pomagają w znalezieniu miłości

To nie są żarty. Jeśli posiadasz samochód elektryczny to masz większe szanse na miłość swojego życia i udaną randkę. Nie ważne czy jest to Tesla Model S, Porsche Taycan, Nissan Leaf czy Ford Mustang Mach-E. Tak wyszło z badań przeprowadzonych na zlecenie Forda. Amerykanie posunęli się nawet do stwierdzenia, że Mach-E „gwarantuje drugą randkę, jeśli wszystko dobrze rozegrasz”.

Wyniki badań są następujące. Dwie na trzy osoby stwierdziły, że aby zrobić na płci przeciwnej największe wrażenie, wybiorą samochód elektryczny. Trzech na czterech odpowiedziało, że woleliby umawiać się z właścicielem pojazdu elektrycznego. Osiem na dziesięć osób nie ma nic przeciwko randce z wykorzystaniem samochodu elektrycznego.

Ford podzielił się wynikami badań z okazji walentynek. Opierając się na własnym doświadczeniu, samochody elektryczne faktycznie często powodują różne emocje na wielu osobach i być może (tego nie potwierdzamy) zwiększają szansę na sukces w miłości. Niezależnie od tego warto przypomnieć, że Ford Mustang Mach-E znalazł podobno już ponad 32 tysiące wstępnych nabywców. Elektryczny SUV został wyposażony w opcjonalną baterię o pojemności 98,8 kWh i pozwala przejechać nawet 600 kilometrów na jednym ładowaniu. To oznacza, że przynajmniej teoretycznie znalezienie miłości na drugim końcu Polski nie stanowi problemu dla właściciela elektrycznego Mustanga.

Źródło: Ford (Facebook)