DS 9 Coupe: tak mogłaby wyglądać najnowsza francuska flagowa limuzyna w wersji Coupe

DS 9 został oficjalnie zaprezentowany kilka dni temu, natomiast publiczny debiut auto zaliczy podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie na początku marca. Flagowa francuska limuzyna cieszy się ogromnym zainteresowaniem w mediach, widać to przede wszystkim po liczbie osób, która przeczytała, polubiła albo udostępniła post zawierający informacje o DS 9 2021.

A co powiecie na DS 9 Coupe? Zdjęcie otwierające ten post nie pochodzi od producenta. Jest to wizja znanego na naszym blogu projektanta X-Tomi Design, który przygotował taką wariację i w rzeczywistości podrzucił chyba najlepszy pomysł włodarzom francuskiej marki. Auto w tej wersji wygląda wyśmienicie; w połączeniu ze złotym kolorem charakterystycznym dla DS7 Crossback daje wrażenie obcowania z samochodem klasy premium najwyższej jakości.

DS 9 2020 wnętrze
DS 9 2020 – wnętrze flagowej limuzyny z Francji

Tak będą wyglądały DS-y w przyszłości – prawie 700 KM

Pod maską takiego samochodu mogłaby znaleźć się konfiguracja hybrydowa typu plug-in o mocy nawet 360 koni mechanicznych, która została potwierdzona w limuzynie. Z baterią o pojemności niecałych 12 kWh moglibyśmy pokonać do 50 kilometrów w trybie całkowicie bez emisyjnym.

X-Tomi przygotował pojedynczą wizualizację, tylko z jednego profilu. Dlatego dla przypomnienia wklejamy link do pełnej publikacji na temat oficjalnego odsłonięcia DS 9. Są zdjęcia, dane techniczne… Wszystko to, o czym powinniście wiedzieć.

DS 9 Coupe rendering
DS 9 Coupe: rendering X-Tomi Design

FOT/RENDERING: X-Tomi Design