Kolejna perełka w ofercie La Squadra. Singer już dostępny w Polsce (wideo)

Fani marki Porsche, ale też ogólnie miłośnicy motoryzacji, z pewnością kojarzą markę Singer. Ten amerykański producent tworzy jedne z najbardziej ekscytujących restomodów na rynku.

Na bazie starych egzemplarzy Porsche 911 powstają sportowe auta naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami. Każdy egzemplarz jest unikatowy i budowany na specjalne zamówienie.

Singer oficjalnie dostępny w Polsce

Z pewnością informacja ta ucieszy wielu Polaków. Marka ta oficjalnie wkracza na polski rynek. Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że zajęła się tym Grupa Pietrzak, czyli właściciel La Squadra.

Nieliczni dziennikarze mieli możliwość przetestowania produktów marki Singer. Ci, którzy dostąpili tego zaszczytu, wypowiadali się o tych autach w samych superlatywach.

Dla niektórych osób jedynym minusem Singera może być cena. W zależności od wybranego wariantu, klient musi się liczyć z wydatkiem od kilku do nawet kilkunastu milionów złotych.

Niedawno w Katowicach odbyła się prezentacja marki dla zaproszonych gości. Dla większości z nich była to pierwsza okazja zobaczenia Singera na żywo.

Tak zmodyfikowane Porsche 911 posiada nowe zawieszenie, silnik zmodyfikowany przez tunerów takich jak Cosworth czy Williams i wykonane jest z nowoczesnych i lekkich materiałów.

Porsche 911 Singer
Porsche 911 Singer

Dzięki takiemu zestawieniu łączy w sobie wygląd klasycznego Porsche z właściwościami jezdnymi jakie znamy ze współczesnych supersamochodów.

Egzemplarz, który zobaczysz na załączonym nagraniu, wyposażony jest w 6-cylindrowego boksera wolnossącego o pojemności 4.0 litrów. Silnik ten połączony jest z 6-stopniową przekładnią manualną.