Seryjne wnętrza BMW M3 Touring były dla nich nudne. Wydali po 300 000 złotych na modyfikacje. Efekt powala na kolana (wideo)

Działy takie jak BMW Individual, Audi Exclusive czy Mercedes Manufaktur pozwalają na jeszcze szerszy zakres personalizacji auta. Są też jednak klienci, którzy mają jeszcze wyższe wymagania.

Właśnie dla takich osób swoje usługi oferują firmy tuningowe. Na załączonych nagraniach możesz zobaczyć dwa egzemplarze BMW M3 Touring, które otrzymały zupełnie nowe wnętrza.

Zdecydowano się na zastosowanie tapicerki w bardzo rzucających się w oczy kolorach. Pierwsze z aut otrzymało skórę w kolorze jaskrawożółtym, drugie w odcieniach fioletu.

Wygląda to naprawdę imponująco, choć jesteśmy przekonani, że wielu osobom nie przypadnie to do gustu. Trzeba jednak przyznać, że dbałość o detale powala.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Thebeamerside ™ (@thebeamerside)

Wrażenie robi chociażby podsufitka z efektownymi przeszyciami i przetłoczenia na skórze. Za tak zmodyfikowane wnętrze trzeba jednak swoje zapłacić.

Oficjalnej ceny nie znamy, ale mówi się, że są to kwoty rzędu 60 000 euro. Można to przeliczyć na około 280 000 złotych, za które bez problemu kupilibyśmy całkiem niezły samochód.

Oba auta to nowe BMW M3 Competition xDrive Touring. Pod maską tego modelu pracuje 3.0 litrowy silnik R6 o mocy 510 koni mechanicznych i momencie obrotowym wynoszącym 650 niutonometrów.

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 3,6 sekundy, a prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 250 lub 280 km/h. Cena BMW M3 Touring startuje w Polsce od 497 000 złotych.