Ten właściciel chyba “zapomniał”, gdzie zostawił swoje Porsche 911 GT3 RS. Będzie przerażony, gdy w końcu po nie wróci

Losy każdego z nas toczą się dość nieprzewidywalnie. Niektórzy dość niespodziewanie muszą opuścić swoje miejsce zamieszkania i nie są w stanie wrócić przez dość długi okres.

Może to mieć związek z pracą lub być skutkiem wejścia w konflikt z prawem. Wystarczy, że trafisz do więzienia i często cały Twój majątek nie jest używany przez cały ten okres. Dotyczy to oczywiście też samochodów.

Wtedy naszym oczom może się ukazać auto w takim stanie, jak na załączonych zdjęciach. W tym przypadku mamy do czynienia z Porsche 911 GT3 RS 991.1, które pokryło się grubą warstwą kurzu na jednym z parkingów podziemnych.

Niestety, mnóstwo osób nie potrafiło uszanować cudzej własności i pomazało palcami dosłownie całą karoserię i wszystkie szyby. Jak widać, nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jakie może to mieć konsekwencje.

Porsche 911 GT3 RS 991.1
Porsche 911 GT3 RS 991.1

Nawet głupie napisanie słówka „brudas” na niezbyt czystym aucie powoduje powstanie mikro zarysowań na lakierze. Jesteśmy przekonani, że gdy właściciel w końcu odbierze swoje Porsche, nie będzie zadowolony z tego widoku.

Po wizycie na myjni karoseria będzie w opłakanym stanie i trzeba będzie się udać do porządnego studia detailingowego. O ile oczywiście na aucie nie ma folii PPF.

Nawet jeśli natomiast wiemy, że samochód jest w taki sposób zabezpieczony, nie powinniśmy chwalić się swoim zmysłem artystycznym malując palcem po aucie. Jest to po prostu szczyt buractwa i brak poszanowania dla cudzej własności.

Wyobraź sobie, że ktoś wydał na samochód ciężko zarobione pieniądze i teraz zastaje auto w takim stanie. Zdecydowanie nie jest to ani trochę przyjemne uczucie.

Porsche 911 GT3 RS 991.1
Porsche 911 GT3 RS 991.1

Porsche 911 GT3 RS 991 to świetny wóz, który daje mnóstwo frajdy z jazdy. Szczególnie wtedy, gdy wybierzemy się nim na tor wyścigowy i sprawdzimy jego możliwości w zakrętach.

Za napęd odpowiada wolnossący silnik bokser o pojemności 4.0 litrów, który generuje 500 koni mechanicznych i 460 niutonometrów momentu obrotowego. Potencjał ten trafia tylko na tylne koła.

Producent deklaruje, że przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa 3,3 sekundy, a prędkość maksymalna to 310 km/h. Porsche 911 GT3 RS 991.1 udało się pokonać okrążenie Nurburgringu w 7 minut i 28 sekund.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez KOZLOV VITALY (@kozloww)