Takie rzeczy możesz zrobić kluczykiem do Koenigsegga. “Szpan na całe osiedle” (wideo)

Samochody supersportowe robią wrażenie nie tylko swoim wyglądem czy osiągami. Producenci czasami montują w nich różnego rodzaju „bajery”, którymi również właściciel może się pochwalić przed znajomymi.

Mistrzem w tej kwestii jest chyba Koenigsegg. Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć sposób działania jednej z funkcji, w którą wyposażane są auta tej marki.

Był w szoku co potrafi Koenigsegg Jesko Absolut. “Nie stworzymy już szybszego modelu” (wideo)

Opcja ta nosi nazwę „Autoskin” i pozwala na łatwe otwieranie drzwi oraz przedniej i tylnej pokrywy. Wszystko odbywa się automatycznie i z niebywałą gracją.

Kierowca może zdecydować o otwarciu tylko jednego z elementów lub wszystkich jednocześnie. Wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk na pilocie.

Czy jest to funkcja, bez której nie da się żyć? Zdecydowanie nie. Tak czy siak, wygląda to naprawdę spektakularnie i z pewnością robi wrażenie na wszystkich dookoła.

Zapomnij o zwyczajnym kluczyku Koenigsegga. “Nawet w tej kwestii zrobili dzieło sztuki” (wideo)

Widoczny na nagraniu model to Jesko Absolut. Pod tylną pokrywą możemy zobaczyć 5.0 litrowy silnik V8, który w zależności od paliwa w baku może generować nawet 1599 koni mechanicznych.

https://youtu.be/zApEYe9pHr0