Lamborghini Revuelto Roadster to tylko kwestia czasu. “To będzie najładniejszy model w ofercie”

Graficy komputerowi często wybiegają myślami w przyszłość i starają się rysować auta, których oficjalnie jeszcze nie znamy. Dzięki nim, łatwiej jest nam sobie wyobrazić wygląd nowych modeli samochodów. Pod koniec marca 2023 roku, Lamborghini pokazało następcę doskonale znanego Aventadora. Flagowy model nosi nazwę Revuelto i jest hybrydą typu plug-in.

Na szczęście, nie zastosowano downsizingu i nadal mamy do czynienia z wolnossącym silnikiem V12 o pojemności 6.5 litra. Kierowca może skorzystać z mocy 1015 koni mechanicznych.

Klienci rzucili się na nowy model jak szaleni. Aktualnie kolejka jest bardzo długa i osoby stojące na jej końcu będą musieli poczekać na swoje auto nawet do początku 2026 roku.

Póki co, Włosi zaprezentowali nam jedynie Revuelto w wersji Coupe. Jest jednak niemal pewne, że wkrótce do oferty dołączy również Roadster z otwieranym dachem.

Wizję właśnie takiego auta możesz zobaczyć na załączonych grafikach. Autor zadał sobie trudu i stworzył rendering z kilku perspektyw, aby jeszcze lepiej zadziałać na naszą wyobraźnię.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez spdesignsest (@spdesignsest)