4-drzwiowe coupe od Mansory. Mercedes-AMG GT 63 S E Performance ma 880 KM i 1490 Nm

Jeśli masz bardzo duże zasoby gotówki i jazda seryjnymi samochodami Cię nie kręci, z pewnością doskonale wiesz do kogo się odezwać. Mansory jest jednym z adresów, w którym bez problemu znajdziesz to, czego oczekujesz. Ten tuner potrafi zbudować naprawdę wyjątkowe projekty. Może nie wszystkim przypadają one do gustu, ale z pewnością przyciągają wzrok wszystkich dookoła.

Mansory Mercedes-AMG GT 63 S E Performance
Mansory Mercedes-AMG GT 63 S E Performance

Tym razem zaprezentowano nam kreację na bazie najmocniejszej odmiany 4-drzwiowego Mercedesa-AMG GT 63 S E Performance. Hybryda oferująca moc 843 koni mechanicznych zyskała „kilka” dodatków.

Pełny pakiet stylistyczny wykonany z karbonu, nowe felgi, obniżone zawieszenie i przeszyte od nowa wnętrze. Kolorystyka może być oczywiście dopasowana do gustu klienta.

Mansory Mercedes-AMG GT 63 S E Performance
Mansory Mercedes-AMG GT 63 S E Performance

Jakby tego było mało, Mansory oferuje również zwiększenie potencjału napędu. Po modyfikacjach kierowca ma do dyspozycji moc 880 koni mechanicznych oraz 1490 niutonometrów momentu obrotowego.

Ten Rolls-Royce od Mansory ma lakier z płatkami złota

Pozwala to na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,8 sekundy i osiągnięcie prędkości maksymalnej 320 km/h. I to wszystko z czterema osobami na pokładzie.