Ten Rolls-Royce od Mansory ma lakier z płatkami złota. “Wszyscy będą pewni, że nie jesteś biedny”

Mansory doskonale wie jak zwrócić uwagę na każdy ze swoich projektów. Nieważne, czy komuś się one podobają czy nie, z pewnością przyciągają wzrok każdego.

Tym razem mamy do czynienia z kolejnym projektem zbudowanym na bazie Rolls-Royce’a Cullinana. Tuner postanowił zastosować tu bardzo ciekawe malowanie.

Rolls-Royce Cullinan Mansory Linea d'Oro
Rolls-Royce Cullinan Mansory Linea d’Oro

Oto pierwsze Lamborghini Urus w wersji 3-drzwiowej. Mansory Venatus Coupe EVO C

Prawie na całej karoserii możesz dostrzec lakier z płatkami prawdziwego, 24-karatowego złota. Jest to widoczne między innymi na masce, felgach, dokładkach, a nawet w pasku przebiegającym przez cały profil auta.

Całe wnętrze wykończono turkusową skórą, a na wszelkich elementach dekoracyjnych ponownie pojawiają się płatki złota. Wygląda to naprawdę imponująco.

Rolls-Royce Cullinan Mansory Linea d'Oro
Rolls-Royce Cullinan Mansory Linea d’Oro

Widoczne na zdjęciach felgi mają rozmiar aż 24 cali. Pod maską pracuje jednostka V12 o pojemności 6.75 litra, której moc podniesiono do 610 koni mechanicznych, a moment obrotowy do 950 niutonometrów.

Tak efektownie wyglądającym SUV-em możemy się rozpędzić od 0 do 100 km/h w równe 5 sekund. Prędkość maksymalna to natomiast 280 km/h. Ceny nie znamy, ale bez „ładnych paru baniek” radzimy nie podchodzić.

Rolls-Royce Cullinan Mansory Linea d'Oro
Rolls-Royce Cullinan Mansory Linea d’Oro

Tylko Mansory mogło wpaść na takie coś. Za tym Bentleyem Continentalem GTC obejrzy się każdy

Aha. Dokładnie taki wariant tego samochodu, czyli Mansory Linea d’Oro zbudowano tylko i wyłącznie w jednym egzemplarzu. Właściciel będzie mógł śmiało powiedzieć, że na świecie nie ma drugiego takiego samego Rolls’a.