Tylko Mansory mogło wpaść na takie coś. Za tym Bentleyem Continentalem GTC obejrzy się każdy

Powiedzmy, że szukasz dla siebie naprawdę wyjątkowego i mocno rzucającego się w oczy samochodu. Przy okazji nie masz problemu z wydaniem majątku. Jest jedna firma, która sprosta Twoim wymaganiom.

Chodzi oczywiście o Mansory, którego projekty przyciągają wzrok wszędzie tam, gdzie się pojawią. Może się to komuś podobać lub nie, ale z pewnością każdy zwróci na Ciebie uwagę.

Bentley Continental GT Convertible Mansory Vitesse
Bentley Continental GT Convertible Mansory Vitesse

Mansory Stallone Tempesta Nera z bliska. “Tuner dokleił do Ferrari 812 GTS co się dało” (wideo)

Tym razem Mansory zaprezentowało dość ciekawy projekt nazwany Vitesse, zbudowany na bazie Bentleya Continentala GT Convertible. Największe wrażenie robi tutaj sama kolorystyka.

Cała karoseria została pomalowana z jednej strony żółtym, a z drugiej czarnym kolorem. Takie samo połączenie znajdziemy wewnątrz, gdzie oprócz karbonu pojawiła się skórzana tapicerka we wspomnianych wyżej barwach.

Bentley Continental GT Convertible Mansory Vitesse
Bentley Continental GT Convertible Mansory Vitesse

Nie zabrakło też zmian pod maską. Kierowca ma teraz do dyspozycji moc 750 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 1020 niutonometrów. Wszystko to zasługa silnika W12 o pojemności 6.0 litrów.

Mansory Tempesta Verde na bazie Ferrari Roma. “Sąsiad pomyśli, że kupiłeś dwa takie same auta”

Samochód ten potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 3,3 sekundy. Jego prędkość maksymalna to natomiast aż 332 km/h. Ceny nie znamy, ale z racji tego, że jest to jedyny egzemplarz w takiej konfiguracji, z pewnością tanio nie jest.