The Surgeon “wziął pod nóż” Bentleya Flying Spur Hybrid. Kupując go dostaniesz “w gratisie” buty

Podczas wydarzenia pod tytułem Art Basel w Miami producenci samochodów prezentują swoje nowości. Zadebiutowało tam między innymi Lamborghini Huracan w odmianie Sterrato.

Równie ciekawym samochodem, który tam pokazano jest Bentley Flying Spur Hybrid. To jedyny w swoim rodzaju egzemplarz zbudowany we współpracy ze znanym projektantem obuwia.

Bentley Flying Spur Hybrid Surgeon
Bentley Flying Spur Hybrid Surgeon

Lamborghini Huracan Sterrato (2022) oficjalnie. Ma 610 KM i jest najwolniejszy w ofercie (wideo)

Dominic Ciambrone, kojarzony również pod pseudonimem „The Surgeon”, zaprojektował brytyjską limuzynę „po swojemu”. Auto wyróżnia się czarnym matowym lakierem i ciekawym wnętrzem.

Z zewnątrz widzimy pakiet wyczerniający Mulliner, ale również kilka brązowych akcentów. Są też ogromne, 22-calowe felgi pasujące kolorystycznie do karoserii. Auto robi ogromne wrażenie.

Bentley Flying Spur Hybrid Surgeon
Bentley Flying Spur Hybrid Surgeon

Wewnątrz znajdziesz białe skóry z efektownym pikowaniem 3D i jasne drewno. Na dekorach wypalono laserowo logo trupiej czaszki, które można znaleźć na projektach artysty.

Ten jedyny w swoim rodzaju egzemplarz Bentleya Flying Spur Hybrid zostanie wystawiony na sprzedaż. Szczęśliwy nabywca otrzyma gratisowo parę wyjątkowego obuwia.

Bentley Flying Spur Hybrid Surgeon
Bentley Flying Spur Hybrid Surgeon

Bentley Mulliner Batur z numerem #0 wyjeżdża na drogi publiczne. “Nie da się go nie zauważyć”

Pod maską Bentleya bez zmian. Mamy tu do czynienia z hybrydą opartą o 2.9 litrowy silnik V6. Łącznie kierowca ma do dyspozycji moc 544 koni mechanicznych i może rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 4,3 sekundy.