Zabezpieczyli folią PPF Aston Martina Valkyrie. “Liczba detali przeraża detailingowców” (wideo)

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na zabezpieczenie karoserii swoich aut. Istnieje sporo metod, zaczynając od klasycznych wosków, poprzez powłoki kwarcowe, ceramiczne, aż po folię PPF.

To ostatnie rozwiązanie jest zdecydowanie najdroższe, ale również najbardziej skuteczne. Oklejenie całego auta może nam w przyszłości zaoszczędzić koszta naprawy uszkodzonych elementów.

Ponad 1100-konny Aston Martin Valkyrie czeka na odbiór. Ktoś się postarał przy konfiguracji

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz proces zabezpieczania nowiutkiego Aston Martina Valkyrie. Żółty egzemplarz odwiedził jeden z najbardziej znanych zakładów detailingowych w Wielkiej Brytanii.

Jest to pierwsza sztuka, która trafiła do klienta w tym kraju. Zdecydowanie warto było ją zabezpieczyć, biorąc pod uwagę jego wartość przekraczającą 12 000 000 złotych.

Aston martin zamierza zbudować tylko 150 egzemplarzy Valkyrie. Każdy z nich napędzany jest 6.5 litrowym silnikiem V12, który generuje 1174 konie mechaniczne oraz 900 niutonometrów momentu obrotowego.

Jedni odbierają dzieci ze szkoły Dacią. On wpadł po syna Aston Martinem za 13 mln zł (wideo)

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi zaledwie 2,5 sekundy, a prędkość maksymalna to ponad 400 km/h. Nałapanie odprysków przy takiej szybkości to nic trudnego, więc folia PPF skutecznie zda swój egzamin.