Tak ma wyglądać nowy Superb kombi. Oglądając ją od tyłu nie rozpoznasz, że jedziesz za Skodą

Jeden z najbardziej praktycznych modeli Skody czeka na swojego następcę. Nową generację Superba powinniśmy zobaczyć na drogach już w 2023 roku.

W sieci pojawiło się już trochę zdjęć szpiegowskich, które ukazują auto w pełnym kamuflażu. Graficy komputerowi nie mogli przegapić takiej okazji i wzięli się do pracy.

Codzienne parkowanie Superba w tym garażu to katorga. “No ale ma wymarzoną Skodę” (wideo)

Jej efektem jest stworzenie dwóch załączonych renderingów. Widzimy na nich potencjalny wygląd przedniej i tylnej części nadwozia nowej Skody Superb.

Skoda Superb 2023 rendering przód
Skoda Superb 2023 rendering przód fot. kolesa.ru

Od frontu możemy zauważyć znany nam już język stylistyczny czeskiej marki. Klapa bagażnika z szeroką listwą świetlną LED jest natomiast czymś zupełnie nowym.

Jeśli chodzi o jednostki napędowe, najpewniej w ofercie pojawi się kilka wariantów benzynowych i wysokoprężnych wyposażonych w układ miękkiej hybrydy. Oprócz tego powinniśmy zobaczyć również wersję plug-in hybrid.

Polak w Skodzie Superb karci na trasie każdego. “Ma 500 KM, bawarki nie mają podejścia” (wideo)

Mamy nadzieję, że klienci nadal będą mogli kupić auto z mocną jednostką 2.0 TSI. 280-konny Superb to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. I jak już zdążyliśmy się przekonać, ma spory potencjał do modyfikacji.