Do sieci wyciekły zdjęcia BMW M3 Touring G81. Tak wygląda nowe praktyczne bawarskie kombi

Niedawno BMW oficjalnie zaprezentowało wygląd tylnej części nadwozia modelu M3 w wersji Touring. Bardziej praktyczny wariant sportowego auta zadebiutuje już wkrótce.

Podczas nagrania pokazano również jedyny na świecie egzemplarz prototypu M3 E46 Touring. Po obejrzeniu filmu wszystko staje się już jasne, a przynajmniej jeśli chodzi o stylistykę.

Tak wygląda nowe BMW M3 Touring. Sportowe kombi trafi do oferty jeszcze w tym roku (wideo)

Wygląd przedniej części nadwozia nie powinien być dla nikogo niespodzianką. Znajdziemy tam dokładnie to samo co w przypadku wersji sedan. Mimo to, w sieci pojawiły się szpiegowskie zdjęcia ukazujące M3 Touring w pełnej krasie.

BMW M3 Touring G81
BMW M3 Touring G81 fot. instagram.com/wilcoblok

Egzemplarz pokryty czarnym matowym lakierem wygląda bardzo zadziornie. Poszerzone nadwozie kombi to naszym zdaniem najlepiej prezentujący się wariant M3/M4.

Nadal nie wiemy jednak jakie parametry będzie miała jednostka napędowa. Możemy liczyć na standardową wersję o mocy 480 koni mechanicznych, oraz M3 Competition mocniejszą o 30 koni.

BMW M4 Competition może teraz brzmieć lepiej dzięki nowemu wydechowi Akrapovic (wideo)

Do tego klient powinien mieć wybór między napędem na tylną oś, a odmianą w której moc wędruje na wszystkie koła, czyli xDrive. Możliwe też, że wybór w przypadku M3 Touring będzie nieco ograniczony, na przykład tylko do opcji Competition xDrive.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CocheSpias (@cochespias)