Nigdzie nie ma większego spa dla samochodów. To ma 3 000 metrów kwadratowych (wideo)

Są miejsca na świecie, gdzie wszystko musi być największe i najbardziej ekskluzywne. Stany Zjednoczone przez długi czas zajmowały tę pozycję, teraz jednak Zjednoczone Emiraty Arabskie ją przejmują. Mogłeś już widzieć na naszym blogu największe centrum serwisowe Ferrari, które mieści się w Dubaju. Teraz pokażemy Ci największe na świecie SPA dla samochodów utworzone przez markę NVN.

Posiadają oni już swoje studio w Londynie, ale to z Dubaju jest przepotężne. Składa się z trzech hal o łącznej powierzchni około 3 000 metrów kwadratowych.

W pierwszej z nich mamy strefę mokrą, w której umyjemy jednocześnie trzy samochody. Przeprowadza się tutaj inspekcję lakieru w specjalnej „klatce” świetlnej, a następnie dokonuje się korekty lakieru.

Druga hala przeznaczona jest już tylko i wyłącznie do oklejania aut (12 jednocześnie) foliami zabezpieczającymi PPF, lub foliami do zmiany koloru. Takie folie PPF są już dostępne, zmieniając nie tylko kolor auta, ale także zapewniając ochronę.

W trzecim pomieszczeniu znajduje się miejsce do przechowywania aut klientów. Każde z nich stale jest podłączone do prądu, a opony nie ulegają deformacji dzięki zastosowaniu specjalnych podkładek. Wystarczy zaledwie 10 minut, aby samochód był gotowy do wyjazdu.

W każdej ze stref panuje odpowiednia temperatura i wilgotność. Mamy tam również luksusową poczekalnię, a studio jest w stanie dokonać nawet modyfikacji, takich jak na przykład obszycie wnętrza innym kolorem skóry.

Źródło: Youtube