Czekał na to auto ponad dwa lata. W końcu Koenigsegg Regera stanął w jego garażu (wideo)

Zamawianie tak wyjątkowych samochodów jak Pagani czy Koenigsegg nie kończy się na jednej czy dwóch wizytach u dealera. Przeprowadza się bardzo długi proces konfiguracji.

Przez długi czas producent kontaktuje się z Tobą, dogaduje szczegóły, staje się kimś w rodzaju przyjaciela. Zamawiając takie auto chcesz mieć pewność, że każdy detal będzie jak najlepiej przemyślany.

Wsiadł do Koenigsegga Regera i pobił rekord toru. To wszystko na jednym biegu (wideo)

Właściciel widocznego na załączonym nagraniu Koenigsegga Regera, czekał na swoje auto ponad dwa lata. Teraz, gdy samochód pojawił się w garażu, jego przyjaciel otrzymał pozwolenie na publiczną jego prezentację.

Autor nagrania, Mr. JWW, oprowadzi Cię po wszystkich szczegółach auta. Nie trzeba chyba Ci mówić, że robią one kolosalne wrażenie. Od razu widać, za co płaci się ponad 8 milionów złotych.

To jeden z ostatnich egzemplarzy, które wyjadą ze szwedzkiej fabryki. Łącznie na świecie będzie tylko 80 sztuk Regery. Każda z nich skonfigurowana w najdrobniejszym szczególe według pomysłu właściciela.

Wleciał Koenigseggiem za 11 milionów złotych na tor. 1600 KM pluło ogniem z wydechu (wideo)

Dla przypomnienia, ten Koenigsegg oferuje kierowcy około 1500 koni mechanicznych i przyspieszenie do 400 km/h trwające zaledwie 20 sekund.