Tak wygląda dostawa 1 z 40 Bugatti Divo. Gość wydał 3,8 miliona złotych tylko na lakier (wideo)

Bugatti Chiron jest samochodem, którego nikomu nie trzeba chyba przedstawiać. Jeśli ktoś Cię obudzi w nocy i będzie Ci kazał wymienić kilka faktów na jego temat, z pewnością nie będziesz miał z tym problemów.

8.0 litrowy silnik W16, cztery turbosprężarki, 1 500 koni mechanicznych, 1 600 niutonometrów momentu obrotowego, 2,4 sekundy do 100 km/h, 420 km/h prędkości maksymalnej.

Przez rok wyprodukowali tylko 40 samochodów. Ostatnie Bugatti Divo trafiło do klienta

Nie jest to jednak najbardziej wyjątkowy model w gamie francuskiego producenta. Za trochę więcej gotówki, bo około 19 milionów złotych, mogłeś zacząć konfigurację jednego z tylko 40 egzemplarzy Bugatti Divo.

Lista opcji personalizacji praktycznie się nie kończy, o czym przekonał się jeden z szczęśliwych posiadaczy ze Stanów Zjednoczonych. Zamówił on specjalną wersję kolorystyczną, która podobno kosztowała go dodatkowe… 3,8 miliona złotych.

Za 8 milionów złotych możesz kupić Lamborghini bez lakieru. To jeden z 50 egzemplarzy na świecie

A Ty myślałeś, że kilka tysięcy złotych za dopłatę do innego koloru w Twoim aucie marki premium to dużo? Przy okazji możesz zobaczyć jak wygląda proces dostawy tak wyjątkowego auta do klienta. Zabezpieczenia i chociażby opakowanie kluczyka robi piorunujące wrażenie.