Twoje wnuki przeczytają o tym za 40 lat. Oto znalezione w stodole Lamborghini Sian (wideo)

W jak wielu szopach na całym świecie stoi jeszcze mnóstwo zapomnianych samochodów sprzed wielu lat, o których nie mamy pojęcia? Tak zwany Barn Find to auto, którego właściciel wstawił je do garażu dawno temu.

Wielokrotnie już słyszeliśmy o mniejszych lub większych tego typu znaleziskach. Ludzie trafiają nawet na potężne hale wypełnione zakurzonymi samochodami, większość z nich to prawdziwe perełki warte dziś setki tysięcy dolarów.

Za 8 milionów złotych możesz kupić Lamborghini bez lakieru. To jeden z 50 egzemplarzy na świecie

Zastanawiałeś się, jak takie znaleziska będą wyglądały za kilkadziesiąt lat? Teraz, dzięki grafikowi thedizzyviper możesz się o tym przekonać.

Lamborghini Sian FKP 37 barn find
Lamborghini Sian FKP 37 barn find

Stworzył on wizualizację znalezionego w szopie Lamborghini Siana FKP 37. Jest rok 2060, czyli 40 lat po premierze flagowego włoskiego modelu z 800-konną hybrydą na bazie 6.5 litrowego silnika V12.

Zniszczone koła, elementy karoserii i mnóstwo kurzu robią wrażenie. Być może w przyszłości nasze dzieci lub wnuki będą miały okazję podziwiać taki widok na żywo.

To oficjalne. Lamborghini Countach powrócił. Kosztuje 13,5 miliona zł i ma 800 KM (wideo)

Na załączonym materiale wideo możesz zobaczyć jak wygląda to dzisiaj. W jednym z garaży w Chicago znaleziono Lamborghini Miurę P400 z 1967 roku.