Na 40. rocznicę ślubu kupili sobie po jednym Rolls-Royce. Phantom i Dawn robią wrażenie

Zbliża się Twoja rocznica ślubu i nie masz pomysłu na prezent? Kwiaty, czekoladki, pobyt w SPA, a może wspólne kino? Jeśli nie ogranicza Cię gotówka, możesz zrobić to, co para Państwa Moss z Kalifornii.

Postanowili oni uczcić swoją 40stą rocznicę kupując sobie wzajemnie po jednym egzemplarzu Rolls-Royce’a. Strach pomyśleć, co wymyślą za 10 lat aby przebić tegoroczne prezenty.

Rolls-Royce Dawn Black Badge
Rolls-Royce Dawn Black Badge

Auta za miliony kupują przez telefon i płacą przez apkę. Tak leniwi są właściciele Rolls-Royce

Pani Moss zażyczyła sobie czerwony egzemplarz Dawn Black Badge. Karoseria rozświetlona została czerwonym kolorem, co genialnie komponuje się z brązową skórą w środku. Zdecydowano się również na zastosowanie dużej ilości kontrastującego włókna węglowego.

Mąż z 40-letnim stażem wybrał model Phantom Tempus Collection, jest to limitowana do 20 egzemplarzy wersja symbolizująca upływ czasu. Upominkowe auto pokryto białym lakierem, a wewnątrz zastosowano najwyższej jakości skórę w czerni i bieli.

Rolls-Royce Phantom Tempus
Rolls-Royce Phantom Tempus

Dwa limitowane modele Rolls-Royce Landspeed Collection upamiętniają rekordową prędkość

Samochody posiadają indywidualne nakładki na progi wewnętrzne ze stosowną informacją o tym dla kogo zostały wykonane. Wspaniały prezent, który z pewnością nie zwiędnie po kilku dniach.