Auta za miliony kupują przez telefon i płacą przez apkę. Tak leniwi są właściciele Rolls-Royce

Pandemia doprowadziła do tego, że coraz więcej spraw załatwianych jest online, przez telefon, bez konieczności bezpośredniego kontaktu z drugą osobą. W końcu mamy XXI wiek i może właśnie tak to powinno teraz wyglądać.

Zamawianie aut przez stronę internetową nie jest niczym nowym. Tego typu transakcje są znane na rynku, jednak nigdy do tej pory nie dotyczyły aż tak drogich samochodów.

Rolls-Royce Phantom Tempus
Rolls-Royce Phantom Tempus wnętrze

W Chinach klienci marki Rolls-Royce kupili ostatnio kilka modeli używając aplikacji WeChat. Jest to coś w rodzaju połączenia Messengera, PayPala i Instagrama. Można tam bezpośrednio robić zakupy.

Raper stuningował najdroższego SUVa. Zobacz jak wygląda wnętrze w jego Rolls-Royce

W ten sposób doszło do zakupu jednego z 20 egzemplarzy Rolls-Royce’a Phantoma Tempus, którego cena przekracza próg 3 milionów złotych. Można się bawić?

Rolls-Royce Phantom Tempus
Rolls-Royce Phantom Tempus wnętrze

Klient na pewno będzie zadowolony ze swojej kolejnej już limuzyny z 6.75-litrowym silnikiem V12 o mocy wystarczającej do rozpędzenia się do 100 km/h w 5 sekund.

Gość przyszedł do salonu BMW i kupił serię 7 za gotówkę. 20 pracowników liczyło 6 godzin

Chiński oddział Rolls-Royce właśnie przez aplikację WeChat ogłosił premierę tej limitowanej edycji Phantoma, i właśnie wtedy kilku klientów zdecydowało się na natychmiastowy zakup.