W nowym Golfie GTI możesz poczuć się jak w Rolls-Royce. Zobacz co zrobił Manhart

Firmy tuningowe poprawiają to, na co fabryki nie mogą sobie pozwolić, żeby nie stracić wielu klientów. Dodatkowe ospoilerowanie i oklejenie nadwozia nie każdemu się podoba.

Jeśli uważasz, że nowy Volkswagen Golf 8 GTI jest zbyt grzeczny i zbyt nudny, możemy Cię zaprosić na odwiedziny w siedzibie firmy Manhart.

Volswagen Golf 8 R Variant bez tajemnic? Producent nawet już go nie kamufluje (wideo)

Volkswagen Golf 8 GTI Manhart
Volkswagen Golf 8 GTI Manhart wnętrze

Ten niemiecki tuner właśnie przygotował specjalny pakiet dla tego modelu, dzięki któremu zamontujesz w swoim Golfie namiastkę Rolls-Royce’a.

Z zewnątrz zamontowano nowe dokładki zderzaków, 19 calowe felgi i dorzucono kilka czerwonych akcentów. Największa ciekawostka czeka Cię jednak we wnętrzu. Znajdziesz tam podsufitkę z diodami imitującymi niebo pełne gwiazd.

Volkswagen Golf 8 GTI Manhart
Volkswagen Golf 8 GTI Manhart wnętrze

Pod maską również pojawił się nowy komputer, który zwiększył moc z 245 do 290 koni mechanicznych. Moment obrotowy wzrósł do 425 niutonometrów. W układzie zawieszenia pojawiły się z kolei nowe sprężyny marki H&R.

Postanowił spędzić weekend majowy z Golfem GTI na Nurburgringu. Wrócił już bez auta (wideo)

Jeśli chcesz się więc poczuć jeszcze bardziej wyjątkowo w swoim GTI, myślimy że propozycja Manharta jest warta uwagi. Nie znamy niestety jeszcze cen zaprezentowanego pakietu.