Volkswagen Tiguan 2021 po faceliftingu przyłapany bez kamuflażu

Już niedługo w salonach pojawi się odnowiony Volkswagen Tiguan, o czym świadczy zdjęcie wykonane podczas produkcji materiałów promocyjnych. Obecny VW Tiguan drugiej generacji jest w sprzedaży od ponad trzech lat, a biorąc pod uwagę coraz większą konkurencje, Volkswagen musi zaprezentować wiele innowacji.

Na opublikowanym w serwisie społecznościowym Instagram zdjęciu widzimy przód samochodu, który został zmodyfikowany i ma lampy podobne do tych z Golfa VIII. Zmodyfikowano również przedni zderzak z dużymi otworami wentylacyjnymi (wersja Tiguana na fotografii to prawdopodobnie model wyposażony w pakiet R-Line).

Oczekuje się również istotnych zmian z tyłu, w tym nowego zderzaka oraz inaczej zaprojektowanych świateł LED. Nie mamy zdjęcia wnętrza nowego Tiguana, ale tam możemy spodziewać się rozwiązań z niedawno zaprezentowanego Golfa VIII. Nie wiemy też, czy w palecie silników pojawią się jakieś nowości.

Premiera Volkswagena Tiguana po faceliftingu odbędzie się prawdopodobnie na początku marca podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie – najpierw w standardowej wersji pięcioosobowej, a następnie w odnowionej wersji siedmiomiejscowej o nazwie Tiguan Allspace.

Volkswagen Tiguan 2021 facelift
Volkswagen Tiguan 2021 facelift

Volkswagen Tiguan Facelift 2020 bez kamuflażu

Tak może wyglądać VW Tiguan po faceliftingu – WIZUALIZACJA