Zbudował taki garaż, żeby sąsiadów kłuło w oczach. Nie ma drogiego SUV-a, a i tak robi wrażenie (wideo)

Każdy miłośnik motoryzacji ma swoje wymarzone samochody, które najchętniej chowałby w przestronnym i czystym garażu. Wielu osobom udaje się spełnić to pragnienie.

Garaż daje schronienie dla naszych pojazdów. Niestraszne są nam wtedy praktycznie żadne warunki pogodowe, a dodatkowo dużo trudniej ukraść jest auto, które parkuje w zamykanym garażu.

Drogie mieszkanie wymaga drogich mebli. Do pokoju na 57. piętrze wstawił McLarena (wideo)

Niektórzy popisują się naprawdę niezłą fantazją projektując miejsca, w których przechowują swoje samochody. W sieci można znaleźć naprawdę sporo inspiracji.

Z pewnością wielu z nas wystarczyłby sam garaż i to w nim chętnie byśmy zamieszkali, stawiając pod ścianą jedynie łóżko i lodówkę. Takie przykłady też już widzieliśmy.

Nie wszystkie garaże zapewniają prywatność

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz bardzo efektownie wyglądające miejsce do przechowania samochodu. Co ciekawe, pozwala ono na wyeksponowanie tego, co mamy.

Właściciel domu widocznego na filmie zdecydował się na utworzenie garażu ze szklanymi ścianami, który łączy dwie części budynku. Wszyscy przejeżdżający obok z pewnością zwracają na to uwagę.

Ferrari 488 GTB
Ferrari 488 GTB

Tym razem za szybą możemy zobaczyć Ferrari 488 GTB, ale jak twierdzi autor filmu, kilka dni wcześniej stało tam jeszcze szybsze Ferrari SF90 Stradale.

Ma w garażu 4 Bugatti, Pagani i McLareny. Kupił Teslę za pół miliona i jest nią zachwycony (wideo)

W tle przez okna widzimy piękną panoramę jeziora, a przy odpowiednim oświetleniu, w nocy z pewnością wygląda to jeszcze bardziej efektownie. Gratulujemy pomysłu i odwagi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kevin Goodwin (@s4_kevg)