Weselnicy zatrzymali się w tunelu, by świętować. “Kierowca TIR-a nie miał żadnych szans” (wideo)

Mogłoby się wydawać, że podczas przejazdu kolumny weselnej nic strasznego nie może się wydarzyć. Zazwyczaj przecież poruszamy się z niską prędkością i podążamy za parą młodą na salę.

Niestety, czasami w głowach weselników pojawiają się dziwne pomysły. Jeden z takich właśnie przypadków, niestety tragicznych, zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Tragiczny powrót Polaków z wesela Audi RS Q8 od Manharta. “W bagażniku są jeszcze prezenty”

Nie wiemy z jakiego powodu, ale kolumna nagle postanowiła zatrzymać się w tunelu. Auta stanęły tuż za zakrętem, więc z daleka nie dało się ich zauważyć.

Droga autora załączonego nagrania wideo, czyli kierowcy wielkiej ciężarówki, również prowadziła przez ten tunel. Nie mógł się on spodziewać, że trafi na taką przeszkodę.

Mężczyzna robił co mógł, ale wyhamowanie tak ciężkiego pojazdu nie było już możliwe. Pędzący TIR wjechał prosto w zaparkowane na środku tunelu samochody.

Po ślubie chciał zaszpanować driftem w swoim Mercedesie. “Na wesele już nie dotrze” (wideo)

Niestety, co najmniej jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a ponad 30 zostało ciężko rannych. Wesele trzeba będzie przełożyć, ale to chyba najmniejszy problem uczestników tego zdarzenia.