Kolejne Bugatti zaprojektowane przez Hermes. Nie musi jechać szybko, by robić wrażenie (wideo)

Na zakup Bugatti Chirona pozwolono tylko 501 klientom z całego świata. Większość egzemplarzy to standardowe wersje, ale znalazło się też kilka mocniej limitowanych odmian.

Jedną z nich jest Super Sport, którego wyprodukowano w liczbie 60 sztuk. Wariant ten charakteryzuje się nieco innym, przedłużonym nadwoziem, oraz mocą zwiększoną z 1500 do 1600 koni mechanicznych.

Posiada Bugatti Chirona od ponad roku. Do tej pory nie zapłacił ani grosza za serwis (wideo)

Tak wzmocniony silnik 8.0 W16 zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 2,4 sekundy i daje możliwość osiągnięcia prędkości maksymalnej 440 km/h. Jest ona ograniczona elektronicznie, gdyż samochód chętnie pojechałby jeszcze szybciej.

Dla niektórych klientów posiadanie seryjnego egzemplarza nie jest niczym szczególnym. Chcą oni być jeszcze bardziej wyjątkowi i szukają czegoś jeszcze ciekawszego.

Bugatti bardzo chętnie współpracuje z francuskim domem mody Hermes. Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć Chirona Super Sport właśnie w edycji przygotowaną w ramach tej kooperacji.

Bugatti chwali się światu Chironem sprzedanym w Polsce. “Nasz rodak kupił wyjątkową wersję”

Białe nadwozie posiada sporo akcentów zaprojektowanych przez Hermes. Wygląda to naprawdę obłędnie i sprawia, że ten egzemplarz Chirona z pewnością szybciej będzie nabierał na wartości niż pozostałe sztuki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Tuzonacoches (@tuzonacoches)