Polak pojechał odebrać do salonu nowe BMW M2 G87. Takiego “show” się nie spodziewał (wideo)

Odbiór nowego samochodu z salonu to dla większości klientów wielkie wydarzenie. Niektórzy dilerzy nieźle się starają, aby chwila ta wyglądała jeszcze bardziej wyjątkowo.

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć jeden z takich właśnie momentów. Jego autor miał przyjemność odbierać z salonu BMW M Sikora w Mikołowie nowe BMW M2 G87.

Nie mógł się doczekać odbioru swojego Porsche. “Przyjechałem rozpakować je osobiście” (wideo)

Diler przygotował na takie okazje specjalne pomieszczenie, w którym odbywa się prezentacja audiowizualna. Wygląda to naprawdę profesjonalnie i sprawia, że właściciel czuje się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Nowe BMW M2 skrywa pod maską 3.0 litrowy silnik R6 o oznaczeniu S58. Na tylną oś trafia moc 460 koni mechanicznych i 550 niutonometrów momentu obrotowego.

2022 BMW M2 G87
2022 BMW M2 G87

Auto dostępne jest zarówno z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów. W najszybszej konfiguracji potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 4,1 sekundy i rozwinąć prędkość maksymalną 285 km/h.

Jego zadanie to rozpakowanie nowych Porsche. “Są klienci, którzy chcą zrobić to sami” (wideo)

W polskich salonach BMW, model M2 z 8-stopniową skrzynią automatyczną startuje w cenniku od kwoty 355 500 złotych. Za 6-biegowy manual musimy zapłacić nieco więcej, bo 357 800 złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Keмpѕoɴ (@_kempson)