Karbonowy pakiet dla BMW M2 od Alpha-N Performance. “Inspirowali się BMW Serii 3 E36”

W październiku 2022 roku BMW pokazało nam nową generację modelu M2. Samochód oznaczony kodem G87 skrywa pod maską 3.0 litrowy motor o mocy 460 koni mechanicznych.

Bardzo możliwe, że wkrótce zostaną nam zaprezentowane kolejne warianty tego auta. M2 Competition oraz M2 CS powinny się charakteryzować jeszcze wyższą mocą i lepszymi osiągami.

BMW M2 N-Alpha Performance
BMW M2 N-Alpha Performance

Nowym BMW M2 G87 wybrał się na hamownię. “Oferuje nieco inną moc, niż oficjalnie” (wideo)

Patrząc na historię poprzedniej generacji M2, stylistycznie nie zmieni się ono zbyt mocno w tych szybszych wariantach. Z pomocą przychodzą natomiast tunerzy.

Firma Alpha-N Performance pokazała właśnie karbonowy pakiet, który dość mocno zmienia wizualnie nowe BMW M2. Poszerzone nadkola, maska, nowe zderzaki i wielki spojler na klapie bagażnika robią wrażenie.

BMW M2 N-Alpha Performance
BMW M2 N-Alpha Performance

Projektanci inspirowali się tutaj wyścigową odmianą BMW Serii 3 E36. Tuner zapewnia również sportowe zawieszenie marki Ohlins i felgi w rozmiarze 20 i 21 cali. Cały pakiet nie tylko „wygląda”, ale również działa.

W podwoziu umieszczono specjalne prowadnice powietrza, jest tu prawdziwy dyfuzor, a maska zapewnia lepsze chłodzenie jednostki napędowej. Ceny pakietu niestety jeszcze nie znamy.

BMW M2 N-Alpha Performance
BMW M2 N-Alpha Performance

BMW M2 G87 (2022) oficjalnie. Ręczna skrzynia biegów, 460 KM i 4 sekundy do 100 km/h (wideo)

Za seryjne BMW M2 trzeba w polskim salonie zapłacić 355 500 złotych za wersję z automatyczną skrzynią biegów. Wersja z manualem jest droższa i jej cena startuje od 357 800 złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Alpha-N (@alpha_n_performance)